%10
T F Est. 1968 T-Mechanic Tükenmez Kalem PM-SS99BC
T F Est.
T F Est.

T F Est. 1968 T-Mechanic Tükenmez Kalem PM-SS99BC

Ürün Numarası : 326094
7.984, 86 TL
7.186, 37 TL

Ürün Kodu : PM-SS99BC

Siparişleriniz UPS güvencesiyle 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. (Bazı limitli ürünler dahil değildir.) Siparişlerin gönderim süreci, ödeme kontrollerinin tamamlanmasından sonra başlar.

Kol düğmelerinden İsviçre yapımı saatlere, yazı gereçlerinden deri aksesuarlara kadar her tasarımında ilhamını saatçilik dünyasından alan TF Est. 1968, 2010 yılında Freddy Tschumi tarafından kurulan genç bir marka olmasına rağmen sıra dışı tarzı, kalitesi ve yenilikçi çizgisi ile kısa sürede global markaların arasına girmeyi başarıyor.
Moonphase’den tourbillon’a saatçilikte yer alan pek çok komplikasyona yer veren koleksiyonlarla yazı dünyası ile saat dünyasının keşişim noktasında duran TF Est. 1968, tasarım ile işçiliğin mükemmel kombinasyonunu yansıtıyor.
Mikro mekanik mühendisliğin şaheseri olan TF Est. 1968 T-Mechanic kalem, hem saat tutkunlarını hem kalem meraklılarını bir araya getiren tasarımında, bir tourbillonun tüm fonksiyonel bölümlerini kapsayan mekanizmayı safir kristal başlığın içine yerleştirerek usta işi saatleri aratmıyor!
Mekanik saatçilik parçaları, ince işçiliği, yazı performansı ve göz alıcı dizaynıyla ön planda olan TF Est. 1968 yazı aksesuarı, su ve hava geçirmez formu ve darbelere karşı dayanıklı yapısıyla da farkını gösteriyor.
Çevirmeli mekanizma,
Paladyum kaplama gövde,
Uzunluk : 14 cm,
Özel deri kılıfı ve kutusu ile birlikte satışa sunulmaktadır.
 

Tüm ürünler paket içeriği bozulmadan 7 gün içerisinde iade alınır.

Ürünle ilgili yorum yapın
*
*
*
*Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri yazınız

GÖNDER