%30
Scrikss 50.Yil Heritage Dolmakalem Platinum
Scrikss
Scrikss

Scrikss 50.Yil Heritage Dolmakalem Platinum

Ürün Numarası : 303381
878, 50 TL
614, 95 TL
Uç Tipi
Medium

Ürün Kodu : T00SABBHRPLT0A

Siparişleriniz UPS güvencesiyle 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. (Bazı limitli ürünler dahil değildir.) Siparişlerin gönderim süreci, ödeme kontrollerinin tamamlanmasından sonra başlar.

HERITAGE, SCRIKSS’in 50.YILINA ÖZEL ANI KALEMİ

     50. yılını kutlamak için SCRIKSS, özel olarak yeni bir kalem serisi üretti. Endüstriyel tasarımcı Kunter Şekercioğlu tarafından Dolmakalem ve Roller Ball olarak tasarlanan HERITAGE, 1960’lı yılların izlerini 21’nci yüzyıla taşıyor.
     HERITAGE, ilhamını Scrikss firmasının 1964 yılında üretime başladığı İstanbul kentinden alıyor ve markayı 21’nci yüzyıl tasarımına uygun bir şekilde yeniden yorumluyor. Kalemin üzerindeki desenler, İstanbul’u çevreleyen su kemerlerine gönderme yapıyor. 
   Scrikss’in 50.yılına özel olarak ürettiği HERITAGE, evrensel normlara sahip, tüm zamanlara uygun bir yazı aracı olup, en az 50 yıl daha Scrikss koleksiyonunda yer bulacaktır. Bu kalem, bütün özellikleriyle gerçek bir koleksiyon kalemidir.

Pompası ile birlikte satılmaktadır.
Kutusunun içerisinde kartuş bulunmaktadır.
​Medium uç kalınlığı.

Tüm ürünler paket içeriği bozulmadan 7 gün içerisinde iade alınır.

Ürünle ilgili yorum yapın
*
*
*
*Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri yazınız

GÖNDER

Murat Akçatutan

Scrikss Beni yazım kalitesiyle çok şaşırttı Mükemel Yazım Kalitesine sahip çok Gösterişli tasarımı da şık bir kalem Bu kalem diğer Scrikss Dolma Kalemlerin çok üzerinde gerçektende (MİRAS) HERITAGE Kalem Seven Herkeze Tavsiye ederim...

06.02.2015