%60
Parker Duofold Dolmakalem Prestij Mavi 1931369
Parker
Parker

Parker Duofold Dolmakalem Prestij Mavi 1931369

Ürün Numarası : 329415
33.542, 00 TL
13.416, 80 TL
Uç Tipi
Fine

Ürün Kodu : 1931369

Siparişleriniz UPS güvencesiyle 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. (Bazı limitli ürünler dahil değildir.) Siparişlerin gönderim süreci, ödeme kontrollerinin tamamlanmasından sonra başlar.

Parker Duofold Dolmakalem Prestij Mavi 1931369

1921'den beri bir mükemmellik sembolü olan Duofold, Parker'ın seçkin neslinin en seçkin Dolma Kalemi olmaya devam ediyor.

As ile süslenmiş 18 ayar som altın ucun sembolik tasarımından değerli metal kaplamalara kadar her parça, en iyi yazma deneyimini sağlamak için titizlikle bir araya getirildi.

Parker Duofold Prestige Burgundy Chevron Centennial CT Dolma Kalem, doğum günleri veya her türlü durumda herkes için bir hediye olarak idealdir.

Parker Duofold Prestige Burgundy Chevron Centennial CT Dolma Kalem, her Parker Ink kartuşuyla veya şişede Parker Ink ile yeniden doldurulabilir.

Koleksiyon:Duofold

Kalem Türü:Dolma Kalem

Uç Kalınlığı:Medium Uç

Gövde:Reçine

Kapaktaki kaplama: Altın Kaplama

Uç: 18 Ayar Altın, Rodyum Kaplamalı Uç

Doldurma: Kartuş & Dönüştürücü Sistem

Renk:Mavi

Garanti:Parker yazı aracınız, ilk satın alma tarihinden itibaren iki yıl garantilidir malzeme veya işçilik kusurlarına karşı Garanti süresi içinde kusurlu olduğu tespit edilirse, Parker ürününüz ücretsiz olarak onarılacak veya değiştirilecektir.

Tüm ürünler paket içeriği bozulmadan 7 gün içerisinde iade alınır.

Ürünle ilgili yorum yapın
*
*
*
*Lütfen resimde gördüğünüz karakterleri yazınız

GÖNDER